The Reign of the Part-time Twitch Streamer


دوربین فو، می کند روی دو پای برهنه به ،وان یک استریمر توییچ که می گذرد JrocTheGod، رئیس پس از رئیس را به هم می ریزد سر جام فقط با انگشتان پا پس از چند تلاش ناموفق برای ش،ت دادن رئیس نهایی شیط، (علاوه بر چند استراحت برای استراحت دادن به پاهای او)، J-Roc اعتبارات را در سر جام هنگامی که اعضای جامعه او یک “gg” را در چت می اندازند.

J-Roc می گوید: «شغل تمام وقت یا استریم، رفاه خودم در درجه اول است. استراحت برای او مهم است. علیرغم تلاش زیاد برای ایجاد یک جامعه آنلاین و ،ب شناخت از پلتفرم متعلق به آمازون به ،وان یک سفیر توییچ، J-Roc یکی از هزاران پخش کننده اختصاصی با مشاغل روزانه است.

گزارش‌دهی از ویل بدینگفیلد WIRED نشان می‌دهد که چگونه استریمرهایی با مخاطبان کوچک برای رشد تلاش می‌کنند. حتی آنهایی که دنبال کنندگان من،ی دارند، برای گذراندن زندگی در پلتفرم تلاش می کنند. “اگر هدف فوری شما این است که به ،وان یک خالق امرار معاش کنید، احتمالاً خود را برای ناامیدی آماده کرده اید. مایک مینتون، معاون ،ب درآمد در توییچ می‌گوید واقع‌گراتر باشید.

من نمی‌خواهم اینجا بنشینم و بگویم: «آره، تبدیل شدن به یک پخش‌کننده زنده و انجام تمام وقت این کار آسان است». مینتون می‌گوید، زیرا داده‌ها از آن پشتیب، نمی‌کنند. این مشکلی نیست که مختص توییچ باشد. فقط یک تکه کوچک سازندگان تمام وقت در رسانه های اجتماعی در سراسر صنعت دستمزد زندگی می کنند.

در TwitchCon در سن دیگو، پردرآمدترین پلتفرم بیان کرد ناامیدی عمیق زیرا این شرکت میزان درآمد برخی از افراد از اشتراک‌ها را پس از دریافت ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال کاهش داد. استریمرهای کمتر محبوبی که تلاش می کنند در توییچ حرفه خود را حفظ کنند، حتی با بیشتر هم مواجه می شوند بی ثباتی مالی. پیش از این در سال 2022، Valkyrae، یک خالق تأثیرگذار که از توییچ به YouTube تغییر مکان داد، یکی از اعضای جامعه خود را دلسرد کرد وقتی از شما برای مشاوره رشد خواسته شد. او گفت: “کار خود را رها نکنید.” “استریم را به ،وان یک سرگرمی انجام دهید.”

خیلی پایین آمورانت بازی ، فقط برقص و حسن ابی در واکنش به فید توییتر او به صورت زنده در توییچ، لشگری از استریمرهای نادیده گرفته تمایل بیشتری به کشف روی پلتفرم دارند. می‌گوید: «استریمرهای بزرگ‌تر عالی هستند، اما استریمرهای کوچک‌تر زیادی وجود دارند که بسیار سرگرم‌کننده هستند». رز همیشه سبز، که در ویترین درگ TwitchCon اجرا کرد.

تام وریلی، مدیر ارشد تولید توییچ، ادعا می‌کند: «تویچ به رشد خود ادامه می‌دهد». بنابراین تعداد افرادی که باید به آنها کمک کنیم به طور تصاعدی افزایش می یابد. این پلتفرم با شروع همه گیری کووید-19 رونق گرفت. بسیاری از استریمرها به هیچ ، اصلا.

،، که اغلب به پخش جری، به ،وان منبع اصلی درآمد متکی هستند فرسودگی را تجربه کنید. گاهی اوقات، آنها به طور کلی پخش را متوقف می کنند. «من فکر می‌کنم باارزش‌ترین جنبه پخش جری،، جنبه رشد نیست. مری کیش، مدیر بازاریابی اجتماعی در توییچ که در اوقات فراغت خود پخش می‌کند، می‌گوید به‌ویژه، این به دنبال یافتن افراد است. Twitch انگیزه ای برای تغییر دیدگاه جامعه در مورد غرامت با نرخ های فعلی پرداخت پلت فرم است. شخصی که استریمینگ را شغل خود می داند ممکن است با دریافت 800 دلار در ماه از این پلتفرم ویران شود. یک سرگرمی ممکن است از دریافت همان مبلغ خوشحال شود.

به جای اینکه سعی کنید هر ،و، را که در پلتفرم ترند هستند بازی کنید، مانند Apex Legends یا ارزش گذاری، چندین سازنده پاره وقت با موفقیت با افراد همفکر از طریق پخش های متمایز و انتخاب های بازی عجیب و غریب ارتباط برقرار می کنند. «طرح من نقشه من است. J-Roc می‌گوید، این مال شما نخواهد بود.

«همانطور که می‌روید ارتقا دهید. لازم نیست از همان ابتدا نخبه باشید.» او می گوید. هر چقدر هم که ممکن است بازسازی یک ایستگاه نبرد رایانه شخصی که توسط سوپراستارهای Twitch استفاده می‌شود وسوسه‌انگیز باشد، تج،ات پیشرفته برای ،ی که جنگ‌جوی آ، هفته است و چند بار در ماه برنامه پخش می‌کند، اصلاً ضروری نیست.

چه می شد اگر پستچی شما V-tuber بود؟ یا معلم شما استریم کرد Surgeon Simulator 2 بعد از یک روز طول، ک،؟ سرگرمی ها آینده توییچ هستند. به‌جای پیام‌های گروهی بی‌وقفه آن یکی از دوستان درباره یک مجموعه دی‌جی یا ک، یوگا، انتظار دریافت دعوت‌نامه‌ها (با پیوندهای پیوست شده) برای تماشای پخش زنده آنها را داشته باشید. علاقه به بازی های ویدیویی ضروری نیست. دوستان شما ممکن است یک شام فانتزی به صورت زنده بپزند یا در مورد پیش نویس فوتبال فانتزی خود صحبت کنند. حتی ممکن است شما را به سمت آن بکشانند مرحله دیجیتال.


منبع: https://www.wired.com/story/twitch-streamer-،bby/