14 بهترین هدست بازی (2023): با سیم، بی سیم، برای سوییچ، رایانه شخصی، ایکس باکس، PS5 و PS4


کیفیت صدا: به نظر می رسد بدون گفتن باشد، اما به هر حال ما آن را می گوییم: همیشه نمی توان از برگه مشخصات تشخیص داد که یک هدست چگونه خواهد بود. یک هدست استریو خوش ساخت می تواند بهتر از یک مجموعه صدای فراگیر 7.1 Dolby Atmos ضعیف صدا کند. بررسی ها را بررسی کنید تا متوجه شوید که یک هدست در زندگی واقعی چگونه عمل می کند.

گزینه های صدای فراگیر: هدست‌های مدرن در بازآفرینی یا شبیه‌سازی صدای فراگیر در هدست‌هایی با سیستم‌هایی مانند Dolby Atmos for Headp،nes یا DTS:X بسیار خوب عمل کرده‌اند. این سیستم‌ها به‌ویژه در بازی‌هایی که می‌خواهید بتو،د دقیقاً از جایی که دشمن به شما شلیک می‌کند بشنوید، تأثیرگذار هستند. مطمئن شوید که می تو،د صدای فراگیر را روشن یا خاموش کنید.

راحتی: این یکی دیگر از مقوله های ذهنی است، اما اگر قرار است ساعت ها در حین بازی از هدست استفاده کنید، مهم است که آسیبی به آن وارد نشود. فشار دادن هدست سنگین به شقیقه‌ها می‌تواند پس از مدتی باعث سردرد شما شود. به دنبال هدست هایی باشید که دارای طراحی های قابل تنظیم، ارگونومیک، بالشتک زیاد و عموماً سبک هستند.

یک میکروفون بوم قابل تنظیم: اگر قصد دارید از هدست خود برای بازی های آنلاین استفاده کنید، یک میکروفون خوب مهم است. بسیاری از هدست ها دارای میکروفون های بوم هستند که می توانند جلوی دهان شما قرار گیرند. برخی از آنها قابل جابجایی هستند، در حالی که برخی دیگر می توانند به سادگی چرخانده یا از دهان شما خم شوند، زم، که از آنها استفاده نمی کنید. مطمئن شوید که نوع من، برای نیازهای شما را دریافت می کنید.

نادیده گرفتن میکروفون قابل مشاهده و LED های نشانگر: مهم است که بد،د چه زم، صدا را پخش می کنید تا به طور تصادفی مکالمات خصوصی خود را با هم تیمی های خود به اشتراک نگذارید. برخی از میکروفون‌ها هنگامی که آنها را به سمت بالا می‌چرخ،د، به‌طور خودکار بی‌صدا می‌شوند، در حالی که برخی دیگر از یک دکمه اختصاصی بی‌صدا استفاده می‌کنند. ما به‌ویژه هدست‌هایی را دوست داریم که دارای چراغ‌های LED قرمز هستند که نشان می‌دهند چه زم، خاموش هستید، که می‌تواند مفید باشد.

نظارت بر میکروفون تا بتو،د صدای خود را بشنوید: اگر می‌خواهید از نحوه صدای خود برای هم تیمی‌های خود مطلع باشید و در حین بازی صدایی شبیه فریاد نزنید، م،تورینگ میکروفون قابلیتی است که به شما امکان می‌دهد صدای خود را از طریق هدفون بشنوید. در حالت بهینه، می تو،د حجم آن را تنظیم کنید. وقتی به یک پاد،ت یا برنامه گفتگوی رادیویی گوش می دهید، به احتمال زیاد آن افراد از نوعی نظارت بر میکروفون استفاده می کنند تا بتوانند خودشان و دیگران را بشنوند.

اکولایزر (EQ) و ابزارهای سفارشی سازی: بازی‌ها، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به‌طور متفاوتی با هم ،یب می‌شوند، و زم، که در حال گوش دادن هستید، ممکن است بخواهید بر جنبه‌های مختلف سیگنال صوتی تأکید کنید. از پیش تنظیم های EQ سفارشی به شما امکان می دهد تعادل های متفاوتی را برای تماشای فیلم در مقابل انجام یک بازی تنظیم کنید، یا حتی تعادل های متفاوتی را بر اساس هر بازی داشته باشید.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-gaming-headsets/