28 بهترین ابزار برای یک جعبه ابزار خانگی (2023): Stud Finder، دریل شارژی و موارد دیگر


افراد کمی لذت می برند انتظار تعمیرکار و صرف هزینه بیشتر از قیمت خود قطعات برای کار. با این حال بسیاری از مردم این کار را انجام می دهند، زیرا ایده تعمیر خانه مبهم و ترسناک به نظر می رسد. در اینجا یک راز تجاری وجود دارد: اگر در حال خواندن این مطلب هستید، این کاملاً در حیطه توانایی شماست که خودتان از عهده بسیاری از کارهای کوچک برآیید، حتی اگر قبلاً در زندگی خود آچار نچرخ،د. تنها چیزی که لازم است یک نگرش قابل انجام، کمی صبر، فروتنی برای دانستن زم، که با YouTube و دستورالعمل ها مشورت می کنید، و ابزارهای من، است.

اگر مایل به یادگیری هستید، می‌تو،د مقدار زیادی پول و زمان ذخیره کنید. دستورالعمل‌های مربوط به نحوه ساختن چیزها را می‌توان در کتاب‌های راهنما و ویدیوهای یوتیوب یافت، اما ابزارهای خاصی وجود دارد که به ناچار به آن‌ها نیاز دارید، چه در یک آپارتمان زندگی کنید یا یک خانه تک‌خانواده. ما همه بهترین ابزارهایی را که برای انجام همه کارهای رایج خانگی باید داشته باشید جمع آوری کرده ایم.

حتماً راهنمای ،ید دیگر ما را بررسی کنید، از جمله وسایل مورد علاقه ما در هوای سرد زیر 100 دلار، بهترین وسایل کوهنوردی برای مبتدیان، و وسایل اضطراری برای نگهداری در خانه.

به‌روزرس،‌شده در ژانویه 2023: قیمت و در دسترس بودن را به‌روزرس، کرده‌ایم، و گیره‌ها، نشانگرهای مبلمان، و مواد تعمیر چوب را اضافه کرده‌ایم.


منبع: https://www.wired.com/gallery/،w-to-build-a-،me-tool-kit/