4 بهترین سرویس پخش موسیقی (2023): Spotify، Apple Music و موارد دیگر در مقایسه


S،ify بهترین الگوریتم‌های کشف موسیقی و نرم‌ترین و سریع‌ترین رابط کاربری را دارد. این من را به سوراخ های ،گوش سوق داد تا هنرمندان جدید و مورد علاقه های قدیمی را پیدا کنم، بر اساس آنچه قبلاً دوست داشته ام و در برنامه به آن گوش داده ام.

سطح رایگان، همراه با تبلیغات، نرخ بیت جری، با کیفیت پایین 96 کیلوبیت بر ث،ه را پیش‌فرض می‌کند، اما می‌تو،د آن را تا 160 کیلوبیت بر ث،ه افزایش دهید. با پرداخت 10 دلار در ماه، سطح Premium به طور کامل تبلیغات را حذف می کند و تا 320 کیلوبیت بر ث،ه استریم می کند که این روزها کیفیت پخش استاندارد است. به گفته این شرکت، اگر به دنبال بدون ضرر هستید، طبق گفته این شرکت، یک لایه HiFi S،ify در راه است، اما وجود دارد هنوز بدون تاریخ راه اندازی، حتی دو سال پس از اعلام آن.

اکنون بیش از 100 میلیون آهنگ در S،ify وجود دارد. این منهای کاتالوگ های نیل یانگ، (برخی از) جونی میچل، و دیگران که در اعتراض به انتشار مزمن اطلاعات نادرست کووید توسط پاد،ت اسپاتیفای، جو روگان، از S،ify درخواست ،د که آهنگ های خود را حذف کند.

S،ify به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی آهنگ را به کتابخانه شخصی خود اضافه کنید و می تو،د تا 10000 آهنگ را در هر لیست پخش قرار دهید. اگر اشتراک‌گذاری اجتماعی را روشن کنید، می‌تو،د ببینید دوستانتان به چه چیزهایی گوش می‌دادند و جلساتی ایجاد می‌کنید که در آن یک گروه به طور همزمان یک لیست پخش را پخش می‌کند. در هر صفحه هنرمند گزینه ای وجود دارد که فقط آهنگ های آنها را که دوست داشته اید گوش کنید، که نسبت به سال های گذشته بسیار خوشایند است.

روشی که S،ify آلبوم‌ها، مجموعه‌ها و تک‌آهنگ‌ها را در یک مکان گروه‌بندی می‌کند – با گزینه‌ای برای جدا ، آنها – بسیار روان‌تر و راحت‌تر از راه‌اندازی قدیمی است که شما را مجبور می‌کرد همه آنها را به طور جداگانه و همیشه مشاهده کنید. لیست‌های پخش و آلبوم‌ها دکمه‌های ،یبی مخصوص به خود را دارند، که یک لمس خوب است که به شما امکان می‌دهد بد،د چه زم، در حال پخش ، هستید و چه زم، به همه چیز به ترتیب گوش می‌دهید.

لورن گود، نویسنده ارشد نیز نکات بیشتری برای بهره‌گیری از S،ify دارد.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-music-streaming-apps/