5 بهترین ابزار چندگانه (2023): Leatherman، Victorinox، و ابزارهایی که باید از آنها اجتناب کنید


تعداد زیادی ابزار چندگانه دیگر وجود دارد، و برندهایی مانند Leatherman و Victorinox مدل‌هایی بر اساس مدل‌هایی دارند که تشخیص اینکه دقیقاً چه چیزی را باید تهیه کنید، گیج‌کننده است. در اینجا چند مورد دیگر است که من دوست دارم.

Leatherman Skeletool CX به قیمت 90 دلار: این یکی کمی کوچکتر از Wave Plus است، اما همچنان یک ابزار چندگانه با اندازه استاندارد است. اگر به همه زنگ‌ها و سوت‌های پیشنهادی برتر ما نیاز ندارید، احتمالاً می‌تو،د با یک ابزار کوچک‌تر حجیم که هنوز هم ابزارهای اولیه و پرمصرف مانند چاقو، درب بازکن بطری، بازکن قوطی کنسرو، درایورهای قیچی را دارد، اکتفا کنید. ، و انبردست.

ابزار سوئیسی ویکتورینو، به قیمت 153 دلار: بله، زم، که برای اولین بار بر،ب قیمت را دیدم، دوبار برداشت کردم. در 10 اونس، آن را در سمت سنگین تر نیز هست. اما به زیبایی ساخته شده است و من دستگیره های جعبه ای و لبه های مستقیم آن را حفر می کنم. گاهی اوقات داشتن ابزاری که سعی نمی کند مدرن به نظر برسد بسیار خوب است. زیباست.

Leatherman Charge TTi به قیمت 190 دلار: این یک توصیه ضعیف است. این دارای 19 ابزار مفید است و با کیفیت ساخت و گارانتی درخشان Leatherman ارائه می شود. من سالها است که با خوشحالی از یکی استفاده می کنم. با این حال، آن قیمت. اگرچه از تیت،وم ساخته شده است، اما سبکتر از Wave Plus نیست که قیمت بسیار کمتری دارد و دارای 18 ابزار کوچک است که بسیاری از آنها مشابه Charge TTi هستند. Wave Plus را ب،ید، مگر اینکه شما واقعا مانند ظاهر تیت،وم تیره.

Leatherman Free P4 با قیمت 150 دلار: من در مورد این یکی در حصار بودم. مانند بسیاری از محصولات Leatherman، Free P4 ابزاری با کیفیت و خوش ساخت است، اما آیا ارزش افزایش 40 دلاری نسبت به انتخاب برتر ما، ی،ی Wave Plus 110 دلاری خود Leatherman را دارد؟ تفاوت های بزرگ این است که Free P4 با 21 ابزار خود از آهنربا برای باز ، و قفل ، ابزار و مک،زم جدیدی برای باز ، و بستن ابزارهای کوچک استفاده می کند که به قرار دادن انگشت شما در مسیر تیغه متکی نیست. . آهنرباها برای باز ، ابزار در ابتدا نیروی کمتری نسبت به سایر Leatherman ها ندارند، اما هنگامی که آن را شروع کردید، مک،سم باز ، به این صورت است. بسیار صاف و بدون زحمت

Smallrig Universal Multi-Tool برای فیلمبرداران با قیمت 30 دلار: اگر متوجه شدید که تج،ات فیلمبرداری زیادی مانند اریک ریونسکرافت، بازبینی کننده محصول ما، در دست دارید، ممکن است یک ابزار چندگانه برای تنظیم و نگهداری دوربین ها بدون چاقو و انبردست بخواهید. Smallrig از 9 ابزار تشکیل شده است، از جمله کلیدهای شش گوش در اندازه های مختلف برای دوربین ها، یک پیچ گوشتی سر فیلیپس و یک جفت پیچ گوشتی سر تخت. اریک برای پیچاندن و برداشتن سرهای سه پایه، که معمولاً توسط پیچ گوشتی های کوچک تر ،اشیده و جویده می شود، سر صاف تر را دوست دارد.

Leatherman Micra به قیمت 57 دلار: به جای انبردست، Micra به یک جفت قیچی باز می شود. به نظر می رسد که از مواد ارزان تری ساخته شده است و تیغه های ابزار نازک تری نسبت به Victorinox Mini Champ دارد که اندازه، هدف و قیمت مشابهی دارد. باز و بسته شدن مک،زم فنری بدون فشار دادن خود سخت است. اما شخصیت دارد و من چیز کوچک را دوست دارم. این یک جایگزین خوب برای Mini Champ است، به خصوص اگر یک ابزار کوچک چند منظوره می خواهید که حول قیچی می چرخد.

چرمن وینگمن به قیمت 70 دلار: Wingman فقط برای استفاده احساس خوبی دارد. بدون سطوح با بافت وحشی و بدون پ،تیک در هیچ کجا. ترازوهای صاف مانند ابزار سوئیسی ویکتورینو،، به روشی خوب، «به یاد داشته باشید»، قدیمی هستند. دارای 14 ابزار در دسته های خود است که همه آنها به آرامی باز و بسته می شوند که گویی کره شده اند. کل بسته تا فقط 4 اینچ طول و 7 اونس وزن دارد. با این قیمت، یک معامله عالی است.

چاقوی کلید SOG به قیمت 12 دلار: بهترین چاقویی است که در دست دارید. آن Leatherman Wave Plus اگر در خانه باشد و شما نباشید هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. ابزارهای میکرو مانند Mini Champ و Micra به راحتی در جیب قرار می گیرند، اما هنوز باید آنها را به خاطر بسپارید. چاقوی کلید درست روی حلقه کلید شما قرار می گیرد، بنابراین همیشه همراه شما است. اندازه تیغه آن 1.5 اینچ است که برای ا،ر کارهای کوچک برش کافی است. هر چند این یک پونی تک ترفندی است و فقط یک تیغ دارد. شما یک محصول درجه یک دریافت نمی کنید، اما تیغه فولادی ضد زنگ به اندازه کافی تیز است.

پاسخ Leatherman Raptor به قیمت 80 دلار: این قیچی طبی به‌جای اینکه به شکل انبردست باشد، دارای نوک صاف است تا پزشکان هنگام تلاش برای ب، لباس‌ها، به‌طور تصادفی به بیمار ضربه نزنند. Raptor Response بسیار جالب است. اگر باید بپرسید، پس نه، نیازی به آن ندارید. اما برای یک EMT یا یک پزشک طبیعت وحشی در سفرهای دوردست، این یک راه حل بسته بندی مبتکرانه است که شامل آچار م،ن ا،یژن و حلقه برش (برای برش جواهرات منقبض می شود).


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-multi-tools/