8 تخفیف عالی: گوشی های هوشمند، ردیاب های تناسب اندام و موارد دیگر


ما در آن هستیم فاصله معاملات مرزی عجیب بین تعطیلات فروش. این نیست کاملا به اندازه کافی برای معاملات روز یادبود زود است، اما بیشتر تخفیف های روز مادر آمده و رفته است. این ما را از جستجوی وب برای بهترین تخفیف‌هایی که می‌توانستیم منع نکرد. احتمالاً در حال حاضر نمی خواهید تشک یا کباب پز جدید ب،ید، زیرا این قیمت ها در پایان ماه حتی بهتر است. اما اگر به دنبال گوشی هوشمند، تلویزیون یا وسایل آشپزی شیک هستید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

تخفیف های سامسونگ را کشف کنید

این رویداد فروش سامسونگ را کشف کنید تا 21 می اجرا می‌شود. معاملات جدید هر روز فعال می‌شوند، و در حالی که معاملات فروش بزرگ‌تر کمی پرفروش هستند، هنوز هم ارزش بررسی این را دارد که آیا در بازار یک دستگاه سامسونگ هستید. ما موارد مورد علاقه خود را در زیر برجسته کرده ایم.

Samsung Galaxy S23 Ultra.

ع،: سامسونگ

مجموعه گل،ی S23 سامسونگ (9/10، WIRED توصیه می‌کند) بهترین سری گوشی‌های پرچمدار در راهنمای ما درباره بهترین تلفن‌های اندرویدی است. قیمت اولترا معمولاً 1200 دلار است. در حال حاضر، ارتقای فضای ذخیره‌سازی رایگان وجود دارد، به این م،ی که نسخه 512 گیگابایتی قیمتی معادل مدل 256 گیگابایتی دارد. همچنین 50 دلار اعتبار سامسونگ دریافت خواهید کرد. در نهایت، سامسونگ در صورت معامله با یک دستگاه واجد شرایط، تا 750 دلار را ارائه می دهد. اگر به دنبال ارتقای دستگاه خود هستید، این یک معامله عالی است. این تخفیف بر دیگر، که دیده ایم می زند.

مشابه معامله فوق، تخفیف من، و جزئی روی این گوشی به طور کامل وجود دارد، اما اگر با یک دستگاه معامله کنید، می تو،د حتی بیشتر پس انداز کنید. Samsung Galaxy Z Fold 4 (8/10، WIRED توصیه می‌کند) یک گوشی تاشو بسیار ظریف و بادوام است، اما ما از قیمت بالا خوشمان نمی‌آید. این معامله آن را کمی دست یافتنی تر می کند. اگر آن سبک را ترجیح می دهید، همین معامله برای Flip 4 در دسترس است.

این تلویزیون مورد علاقه ما برای اتاق های روشن است. بهترین قیمت ها در مدل های 75 و 85 اینچی است. Samsung QN90B (8/10، WIRED توصیه می کند) دارای یک صفحه نمایش LED مینی است که کنتراست عالی را ارائه می دهد و نرخ به روز رس، 120 هرتز از جدیدترین کنسول های بازی پشتیب، می کند.

معاملات تن، اندام و فضای باز

Garmin Instinct 2 Solar.

ع،: گارمین

ویرایشگر WIRED، آدرین سو، تعداد بسیار زیادی ردیاب تن، اندام را آزمایش کرده است. Garmin Instinct 2 Solar (9/10، WIRED توصیه می کند) مورد علاقه او است. تعادل خوبی از ویژگی‌های تن، اندام، مانند ردیابی دقیق GPS، و ویژگی‌های راحت مدرن، مانند کنترل‌های موسیقی دارد. باتری از طریق نور خورشید شارژ می شود – باتری آدرین با یک بار شارژ به مدت سه هفته دوام آورد. تنوع زیاد رنگ ها و سبک ها روی کیک است.

Apple Watch Ultra (8/10، WIRED توصیه می‌کند) غول یک گجت است، اما همچنان یک اپل واچ خوب و ردیاب تن، اندام است. بدنه مقاوم و قابلیت های پیشرفته آن در فضای باز به طور بالقوه آن را به گزینه ای بهتر برای ورزشکاران جدی نسبت به سایر ساعت های اپل تبدیل می کند. این معامله فقط برای رنگ نوار اقیانوس زرد اعمال می شود. اگر رنگ زرد مورد علاقه شما نیست، می تو،د راهنمای بهترین لوازم جانبی اپل واچ ما را برای برخی از توصیه های بند بررسی کنید.

معاملات در مورد هر چیز دیگر

LEGO Icons Succulents Building Kit

ع،: لگو

کیت‌های گل مصنوعی لگو در سرتاسر فید TikTok من بوده است. این قیمت کمترین قیمتی است که برای مجموعه ،ولنت دیده ایم. این نسخه ارکیده به قیمت ی،ان در هر دو به فروش می رسد آمازون و والمارت. امتیاز اضافه شده: این دسته گل ها پژمرده نمی شوند.

ماهی تابه ضروری تمام روکش

ع،: تمام پوشیده

این فروش آنقدر خوب بود که داستان خودش را به آن دادیم. اگر آسیبی به بسته بندی یا نقص زیبایی جزئی ندارید، می تو،د تا 50 درصد در بهترین قابلمه ها و تابه ها صرفه جویی کنید. برای مشاهده معاملات باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید. موارد دلخواه ما را اینجا بیابید.

این میز اغلب با حداقل 100 دلار به فروش می رسد. من آن را تست نکرده ام، اما نسخه های مشابه را از شرکت های دیگر امتحان کرده ام، و همه آنها تقریباً ی،ان هستند. این میز در صورت عدم استفاده به صورت رول کوچک در می آید. به سادگی پایه ها را باز کنید، آنها را در قاب قرار دهید و سطحی صاف برای قرار دادن بشقاب، فنجان یا بطری ضد آفتاب خواهید داشت. حتی دارای جا لیو، داخلی است. من مخصوصاً این میزها را برای ساخت دستبند دوستی دوست دارم.


منبع: https://www.wired.com/story/midweek-deals-may-17-2023/