نقد Ecovacs Deebot T9+: Smells Sweet


در عمل، TrueDetect 3D 2.0 واقعاً خوب کار کرد. من الان یک ماه است که روزانه یا حتی دو بار در روز با آن تمیز می‌کنم، و هیچ کار نظافتی یا توقفی را از دست نداده‌ام که خودش را در حمام گیر کند یا به‌طور جدانشدنی در نخ گلدوزی یا چند تکه لگو بزرگ در هم بپیچد.

تنها یک نقطه درد وجود دارد که آزاردهنده است و حتی آن هم بد نیست. حوض در اتاق نشیمن فرش شده ما است، بنابراین وقتی می‌خواهم تمیز کنم، باید ضمیمه خوشبوکننده هوا را با ضمیمه پاک‌کن عوض کنم و آن را به اتاق چوب سخت ببرم. وقتی کار تمام شد، دیگر نمی تواند به عقب برگردد، زیرا اتاق نشیمن فرش شده است. در عوض، من یک پینگ کوچک غم انگیز دریافت می کنم که 4 پاشنه آبی نمی توانند به ،ه برگردند.

با این حال، دیگر متوجه این موضوع نشده ام، زیرا معمولاً در یک فرآیند چند مرحله ای تمیز می کنم. وقتی 4 پاشنه آبی را برای تمیز ، آشپزخانه تنظیم کردم، آن نیم ساعت را صرف کردم تا اتاق بازی را صاف کنم. سپس، وقتی پینگ غمگین را دریافت کردم، می‌توانم پیوست‌ها را عوض کنم، و 4 پاشنه آبی مقدار زیادی باتری برای مق، با اتاق دیگر باقی می‌ماند. 4 پاشنه آبی گلوله‌های موی سگ را روی فرش باقی نمی‌گذارد و لبه‌ها نیز به خوبی کار می‌کنند. بچه‌های من زیر پیش‌خوان‌های ما در سرتاسر زمین آرد پخش ،د و 4 پاشنه آبی آن را بدون Swiffering اضافی تمیز ،د.

همکار من پارکر هال در حال آزمایش ربات رده پایین Deebot N10+ است (اگر می تو،د یک ربات 650 دلاری را “پایین” خطاب کنید) و او گزارش می دهد که، اگر گاه به گاه مشکلی در یافتن مسیر خود به حوض وجود نداشته باشد، به خوبی کار می کند. 4 پاشنه آبی معمولاً آن را به ،ه بازمی‌گرداند. من بعد از هر تمیز ، بررسی می‌کنم، و در حالی که گهگاه توپی از موی سگ را پیدا کرده‌ام که در چاهک گیر کرده است، هرگز متوجه نشده‌ام که سطل ، خالی نشده است.

همچنین به طور کلی از ا،ر عطرهای مصنوعی متنفرم. اما از اینکه متوجه نشدم از قابلیت‌های تازه‌سازی هوای T9+ اذیت نمی‌شوم، شگفت‌زده شدم. کارتریج نمونه ما یک خیار و بلوط بسیار ظریف بود، اما می تو،د ب،ید کارتریج های جایگزین در رایحه هایی مانند اسطوخودوس و ترنج حدود 2.5 دلار در ماه.

سالها گذشت و من هنوز این وحشتناک است که 800 دلار اکنون قیمت معقولی برای جاروبرقی ربات میان رده است. با این حال، این یک قیمت قابل مقایسه با سایر ربات های جاروبرقی ،یبی است که ما امتحان کرده ایم، و با توجه به اینکه 4 پاشنه آبی چقدر خوب کار می کنند، منطقی است.

یک روز جمعه، حدود یک ساعت قبل از آمدن دوستانمان، کار را متوقف کردم. من یک ساعت فرصت داشتم تا بچه هایم را بردارم، غذا بردارم و خانه را بردارم. مثل یک دیوانه، همه صندلی‌های آشپزخانه را کنار زدم، آشپزخانه را پاک کردم، 4 عدد پاشنه آبی را گرفتم که اتاق نشیمن را جاروبرقی جاروبرقی می‌کشد، درست زم، که بچه‌ها را سوار دوچرخه‌ام می‌برم، و درست به موقع برای تحویل Instacart برگشتم. و 15 دقیقه قبل از رسیدن اولین دوستم، به خانه ای رفتم که پنجره ها باز بود و هوا بوی شیرینی داشت.

اگر در موقعیتی هستید که به شدت به یک دسته دوم دست نیاز دارید که فقط آن را ندارید، می تو،د خیلی بدتر از Deebot T9+ انجام دهید.


منبع: https://www.wired.com/review/ecovacs-deebot-t9/