11 بهترین کفش پابرهنه (2022): برای دویدن یا راه رفتن


تو متولد شدی پابرهنه و بدن در حال رشد شواهد نشان می دهد باید همینطور می ماندی فناوری و پدهای کفش مدرن از پاهای شما محافظت می کند، اما محافظت همیشه آن چیزی نیست که شما می خواهید. پاها برای کشش، خم شدن، غلتیدن و خم شدن ساخته شده بودند و به آنها اجازه می دادند کاری را که تکامل یافته بودند انجام دهند. می تواند صدمات ناشی از ضربه را کاهش دهد و انبوهی از مزایای دیگر را ارائه می دهد.

با این اوصاف، لطفاً یک جفت از این کفش‌ها را ن،ید و راه رفتن یا دویدن را همانطور که همیشه دارید شروع کنید. این کار نمی کند و می تواند منجر به آسیب شود. شما باید در همه چیزهایی که با پای برهنه مرتبط است راحت باشید، و تا حدی باید راه رفتن و دویدن را دوباره یاد بگیرید. در این راهنما، توصیه‌هایی در مورد انتقال از کفش‌های پددار به «کفش‌های پابرهنه» (که به‌،وان کفش‌های مینیمالیستی یا بدون قطره نیز شناخته می‌شود) دریافت کرده‌ایم و موارد دلخواه خود را گردآوری کرده‌ایم. آن‌ها تا جایی که می‌تو،د به دستیابی به آن احساس پابرهنگی بدون دویدن با علائم «بدون پیراهن، بدون کفش، بدون خدمات» نزدیک هستند.

مطمئن شوید که سایر راهنمای ،ید ما را بررسی کنید، از جمله بهترین وسایل دویدن و بهترین وسایل برفی.

به‌روزرس،‌شده در نوامبر ۲۰۲۲: ما چکمه‌های چرمی Softstar Primal RunAmoc، Xero Denver را اضافه کرده‌ایم و قیمت‌ها و لینک‌های به‌روزرس،‌شده را در سراسر جهان اضافه کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د. لطفا در نظر بگیرید اشتراک در WIRED


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-barefoot-s،es/