8 بهترین کولر سیمی تست شده برای هر بودجه و هر موقعیتی


آه، تابستان را ساحل، دریاچه، رودخانه – هر کجا که بتو،د آب پیدا کنید، مکان من،ی است. اما در حالی که گرمای شناور در یک لوله داخلی را ش،ت می دهید یا روی تخته دست و پا می ایستید، نوشیدنی ها و غذای شما اینطور نیست. آنها در آفتاب بعد از ظهر در حال پخت هستند، زیرا نقطه سایه امروز صبح به همراه یخ شما تبخیر شده است.

وقتی شرکت های خنک کننده ادعا می کنند یخ چند روز دوام می آورد، شک داشته باشید. آنها ،وماً دروغ نمی گویند، اما تحت شرایط ایده آلی آزمایش می کنند که هرگز در دنیای واقعی وجود نخواهد داشت. ما بیش از دو سال است که کو،ها را آزمایش کرده‌ایم و آن‌ها را در آفتاب، تری،های دوچرخه و ماشین‌ها ذخیره کرده‌ایم، در حالی که سعی می‌کنیم غذا و نوشیدنی‌ها را خنک و خوراکی نگه داریم. در زیر، بهترین انتخاب‌های ما را برای هر دسته (سمت سخت، نرم، کوله‌پشتی، گران، مقرون‌به‌صرفه، حتی یکبار مصرف)، و همچنین چند گزینه، به‌علاوه نکات ،ید کلی در صورتی که هیچ‌کدام از این موارد شما را جلب نمی‌کند، پیدا خواهید کرد. تفننی.

برای سایر نیازهای خود در فضای باز، حتماً سایر راهنمای ،ید ما را بررسی کنید، مانند بهترین کوره های قابل حمل، بهترین وسایل کمپینگ، بهترین وسایل آشپزی کمپ کمپ، بهترین چادرها و بهترین دوربین های دوچشمی.

به‌روزرس،‌شده در مه ۲۰۲۳: ما چندین خنک‌کننده Yeti، خنک‌کننده بادی Airskirts، و خنک‌کننده بدون یخ Oyster را اضافه کرده‌ایم و قیمت‌ها را در سرتاسر به‌روزرس، کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-coolers/