Google Pixel Fold Hands-On: یک پیکسل تاشو گران قیمت


فروش گوشی های هوشمند دارند اخیراً کاهش یافته است، بیشتر به این دلیل که خود گوشی های هوشمند سال به سال تغییر چشمگیری نداشته اند. یک دوربین کمی بهتر در اینجا، یک صفحه نمایش زیباتر در آنجا – این فناوری بالا رفته است. راه حل، با توجه به شرکت های فناوری؟ گوشی های هوشمند تاشو با قیمت 1799 دلار. Pixel Fold همین است.

گوگل اولین ،ی نیست که در مهم، گوشی های تاشو شرکت می کند – سامسونگ به خوبی چهارمین نسخه خود را پشت سر گذاشته است – اما این شرکت می داند که اگرچه فروش گوشی های هوشمند ممکن است کاهش یابد، استفاده از گوشی های هوشمند در حال افزایش است. (همچنین به فروش گوشی های هوشمند تاشو کمک می کند بالا رفتن همچنین برایان راکوفسکی، معاون مدیریت محصول پی،ل در گوگل، می‌گوید که معتقد است محصولی مانند Pixel Fold «ارزش فوق‌العاده‌ای» دارد، زیرا کاربردهای بسیار بیشتری نسبت به گوشی‌های هوشمند تک صفحه‌نمای سنتی دارد.

این شرکت هفته گذشته Pixel Fold را در کانال‌های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت، اما در جریان سخنر، Google I/O 2023 رسماً به پایان رسید. Fold هنوز در دسترس نیست، اگرچه پیش‌سفارش‌ها در حال حاضر با وعده Fold انجام می‌شود کشتی در ژوئن. گوگل همچنین با هر ،ید، یک پی،ل واچ رایگان به شما می‌دهد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Pixel Fold بد،د.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

وارد Fold شوید

به جای سبک تاشو، سبک کتاب را تا می کند.

ع،: جولیان چوکاتو

من زمان بسیار کوتاهی با پی،ل فولد داشتم، اما اگر تا به حال Pixel 6 Pro یا Pixel 7 Pro را امتحان کرده باشید، دقیقاً چنین احساسی دارد اما … همچنین تا می شود. اخلاق طراحی سخت‌افزار گوگل ادامه دارد و این گوشی را به‌،وان یک گوشی ثابت می‌کند پی،ل، اگرچه ای کاش یک گزینه رنگ جذاب وجود داشت (فقط در ابسیدین و چینی موجود است). چشمگیرترین لاغری است که راکوفسکی می گوید اولویت تیم بود. با فقط 0.5 اینچ در حالت تا شده و 0.2 اینچ در حالت باز ،، فقط کمی نازک تر از Samsung Galaxy Z Fold4 است (هر چند کمی سنگین تر).

آیا به شدت قابل حمل تر یا قابل مدیریت تر از تاشو سامسونگ است؟ فکر نمی کنم اینطور باشد، اما برای اطمینان خاطر به زمان بیشتری با تلفن نیاز دارم. وقتی آن را در کنار یک تلفن هوشمند سنتی می بینید هنوز هم بزرگ و ناخوشایند به نظر می رسد. به احتمال زیاد در برخی از جیب ها جا نمی شود.

صفحه نمایش 5.8 اینچی OLED در جلوی گوشی تا شده (که دارای نرخ تازه سازی صفحه نمایش سریع 120 هرتز است) به اندازه کافی عریض است و در هنگام استفاده از آن بسیار شبیه به یک گوشی هوشمند معمولی است، البته اگر کمی جمع و جور باشد. Fold up را باز کنید و با یک پنل OLED 7.6 اینچی با وضوح 2K (همچنین با صفحه نمایش 120 هرتز) مواجه خواهید شد. و بله، وقتی برنامه‌ای را در صفحه جلو باز می‌کنید و Pixel Fold را باز می‌کنید، بلافاصله و بدون تاخیر در صفحه داخلی بزرگ‌تر راه‌اندازی می‌شود.

صفحه‌نمایش بیرونی و شیشه‌ای که پشت گوشی را می‌پوشاند گوریلا گلس ویکتوس است که باید دوام من،ی را ارائه دهد، اما صفحه‌نمایش داخلی از شیشه بسیار نازک با لایه‌ای پ،تیکی ساخته شده است. لولای فولادی ضد زنگ که همه آن را در کنار هم نگه می دارد تا 180 درجه حرکت را ارائه می دهد. (گوگل می گوید که آن را با بیش از 200000 بار تا ، بدون مشکل آزمایش کرده است.) می تو،د لولا را در زوایای مختلف قرار دهید و به لطف کناره های صاف، Pixel Fold می تواند به تنهایی عمودی بماند. این چند ترفند را امکان پذیر می کند، مانند نگه داشتن گوشی برای گرفتن ع، با دوربین اصلی در پشت، در حالی که از صفحه جلویی به ،وان منظره یاب استفاده می کنید. بدون نیاز به سه پایه!


منبع: https://www.wired.com/story/google-pixel-fold-hands-on-news-specs-features-release-date/